Hakkımızda

Sadece Canlı Yayın yapmakla yetinmiyor,
Tüm Prodüksiyon ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

BİZ KİMİZ

Biz canlı ve heyecanlı bir ekibiz. 2012 yılından bu yana adımıza yakışır bir kalitede gerçekleştirdiğimiz canlı yayınlarla, her sektöre farklı çözümler üretiyor, müşterilerimizin kendi müşterileriyle olan iletişimlerini kuvvetlendirip, kurum içi ve kurum dışı iletişimlerini de güçlendirmelerini sağlıyoruz.

Markanız veya kurumunuz için internet üzerinden birçok profesyonel canlı yayın hizmeti sunuyoruz. Düzenlediğiniz etkinliklerin daha geniş kitlelere ulaşması adına internet siteniz ile beraber sosyal medya (Facebook, Twitter, YouTube, Instagram) hesaplarınızdan, geniş kitlelere ulaşabileceğiz canlı yayınlar gerçekleştiriyoruz. Projenizin ihtiyacına yönelik anketli, bilgi toplamalı, sohbet özellikli canlı yayın hizmetlerimiz ile interaktif yayınlar yapabilmenizi sağlıyoruz. Eğer yayınınızın daha özel ve kurum içi yapılması gerekiyorsa şifreli veya kapalı devre canlı yayınlar gerçekleştiriyoruz.

Sadece canlı yayın yapmakla yetinmiyor; kreatif ekibimizle siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda yenilikçi fikirler üretip sizler için reklam ve tanıtım filmleri hazırlıyoruz. Ayrıca düzenlediğiniz etkinlikleri, konferansları, kongreleri ve medikal operasyonları son teknoloji ekipmanlarımızla çekiyor ve %100 memnuniyetle sizlere teslim ediyoruz.

Başarıyla gerçekleştirdiğimiz birçok canlı yayınla sektörün öncü kuruluşu olurken, reklam ve tanıtım sektörüne de yeni bir soluk getirerek dijital iletişime farklı bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin marka yönetimini güçlendirmesi ve kendilerini hedef kitlelerine en doğru şekilde ulaştırabilmesi için yenilikçi çözümler üretiyoruz.

EN İYİ TEKLİFİ VERMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ. FORMU DOLDURUN, SİZE ULAŞALIM!

NELER YAPARIZ

Türkiye’de geliştirdiğimiz teknolojilerimiz ve en yüksek kaliteyi hedefleyen canlı yayın hizmetlerimiz ile kurumsal müşterilerimizin, kendi müşterileriyle olan iletişimini kuvvetlendirmek ve kurum içi iletişimlerini güçlendirmek istiyoruz.


NELER YAPTIK

Bizim için önemli olan ihtiyaçlarınız. Tecrübelerimiz ile çözüm bulmak asıl işimiz.

Image

UEZ

Image

Turkcell- Off Road

Image

Enerjisa Gong Töreni

Image

Sönmez Çimento - Adana Fabrika Tanıtım Filmi

Image

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri - Paylaşım Toplantısı 2018

Image

Teknosa - Mağaza Açılışı

Image

Wolfteam Büyük Finali


BİZE ULAŞIN

Bizim için önemli olan ihtiyaçlarınız. Tecrübelerimiz ile çözüm bulmak asıl işimiz.

Adres:
Merkez Mah. Seçkin Sk. DAP Vadisi Bumerang Ofis
Kat:3 D:77 34427 Kağıthane - İstanbul
Telefon: +(90) 212 295 67 10
+(90) 535 256 49 90
E-posta: iletisim@canliyayin.com